Na czym polega sublimacja odzieży sportowej?

Stroje sportowe sublimacja

Znakowanie odzieży sprawia, że stroje sportowe stają się oryginalne, niepowtarzalne i dzięki temu można z łatwością rozpoznać graczy czy zawodników. Czy wiesz czym jest sublimacja? Na czym ona polega? Dlaczego warto korzystać z tego sposobu? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu.

Czym jest sublimacja?

Sublimacja związania jest z wszelkiego rodzaju odzieżą, głównie tą poliestrową. Sublimacja odzieży sportowej to nic innego jak technika druku, do której wykorzystuje się zjawisko sublimacji. Znakowanie odzieży powstaje przy pomocy specjalnych tuszy, które są nanoszone na transparentny papier. Następnie używa się specjalnych pras, które w wyniku wysokiej temperatury przenoszą oznakowanie na materiał. Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy – najczęściej używa się materiału poliestrowego, ale warto dodać, że materiał musi być jasny. Ta metoda cieszy się największym powodzeniem, ponieważ jest niezniszczalna i niewyczuwalna. Odzież może być prana bez obaw, że coś odpadnę lub się zmyje.

Dlaczego najczęściej wybiera się stroje sportowe sublimacja? Głównie dlatego, że stroje potrzebują prania po każdym użyciu, a dzięki zastosowaniu najtrwalszej metody znakowania, mamy pewność, że nic się z tymi ubraniami nie stanie.

Sublimacja odzieży sportowej

Dlaczego warto skorzystać z techniki sublimacji?

Ta technika będzie odpowiednia na każdą kieszeń. Nawet, jeśli chcielibyśmy zamówić tylko jedną koszulkę ze znakowaniem, będzie nam to się opłacało. Oczywiście przez złożeniem zamówienie, warto poprosić o wcześniejszą ocenę. Inne metody są dość kosztowne, dlatego opłaca się je zamawiać wtedy, kiedy mamy większe zamówienia, od kilkunastu sztuk w górę, a metoda sublimacji pozwala na indywidualne zamówienia bez obaw o wysokie koszty.

Wcześniej wspominana wysoka jakość i wytrzymałość, to kolejna zachęta na skorzystanie właśnie z tej techniki. Gwarancja wielokrotnego użytku powinna zachęcić każdego do skorzystania z sublimacji.

Leczenie komórkami macierzystymi

LECZENIE KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Leczenie komórkami macierzystymi staje się coraz bardziej popularne również w Polsce. Czym są komórki macierzyste, kiedy stosuje się leczenie z […]

Hurtownia stali Poznań

Hurtownia stali Poznań – Wybierz stal najwyższej jakości!

Potrzebujesz stali nierdzewnej, żaroodpornej, narzędziowej lub jeszcze innej? A może szukasz firmy, która wykona dla Ciebie usługi, takie jak cięcie […]