Mieszkania na sprzedaż Janikowo są liczne, ale czy warto tu mieszkać?

mieszkania na sprzedaż Janikowo

Przeglądasz mieszkania na sprzedaż Janikowo i zastanawiasz się czy warto kupić tu mieszkanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ w tym artykule powiemy o tym, czy warto mieszkać w tym miasteczku. Wspomnimy także o aktualnych cenach nowych mieszkań.   

Mieszkanie w Janikowie – Czy jest wygodne?

Janikowo to niewielkie miasto położone niedaleko Inowrocławia i Pakości. Jego powierzchnia wynosi
9,51 km2 . Liczba ludności to 8712. Janikowo to wiele miejsc pracy. Są tu różnego rodzaju markety, a także sklepy z obuwiem i odzieżą. Jest miejski stadion, basen, kilka szkół i przedszkola. Powstało tu kilka osiedli domków i bloków. Miasto może pochwalić się jeziorem i niedawno zrobioną plażą, na której wypożyczyć można kajaki, rowerki wodne i nie tylko. Bliskość Inowrocławia sprawia, że wiele osób decyduje się pracować w większym mieście, ale mieszkać wolą w Janikowie. Jest tu dobre połączenie kolejowe do Bydgoszczy, Poznania, Inowrocław i wielu innych miejscowości. Można powiedzieć, że nic miasteczku nie brakuje. Powstało tu także nowe osiedle Janikowo, w którym znajdują się nowoczesne apartamenty dla osób lubiących wygodę. Ile średnio kosztują tu mieszkania?

nowe osiedle Janikowo

Mieszkania na sprzedaż Janikowo – Ile kosztują?

Ponieważ miejscowość ta nie jest ogromnym miastem, mieszkania na sprzedaż Janikowo są tańsze niż chociażby w Inowrocławiu. Ceny nowych apartamentów wahają się średnio między 300 a 450 tysięcy złotych. Oczywiście ceny te zmieniają się z tygodnia na tydzień, dlatego trzeba być dobrym obserwatorem. Przez wojnę nie wiadomo jak wiele jeszcze się zmieni w kwestii cen. Wspomniane wyżej nowe osiedle a także dostępne na nim mieszkania Janikowo znajduje się w bliskości przyrody, na ulicy Polnej. To bardzo dobra lokalizacja. Niedaleko stamtąd sklepy, a także jezioro.  Szukasz modnego, wygodnego mieszkania, w spokojnej, a przy tym komfortowej okolicy? Mieszkania w Janikowie spełniają te warunki. Tutaj nie tylko znajdziesz pracę, ale też odpoczniesz od miejskiego hałasu, będąc jednocześnie blisko marketów.

biuro rachunkowe Inowrocław

Lepsze biuro rachunkowe Inowrocław czy prywatna księgowa?

Prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe, szczególnie w państwie, którego prawo podatkowe jest dość skomplikowane. Wielu przedsiębiorców zatrudniło księgową na […]

dźwig Poznań

Własny dom – Czy na pewno warto się teraz budować?

Wielu osobom pandemia pokrzyżowała plany. Dlaczego? Ceny materiałów budowlanych drastycznie podskoczyły w górę. Poza tym wiele firm budowlanych musiało odwołać […]